Dobre samopoczucie i stan zdrowia to jedne z najważniejszych kwestii, o które należy zadbać w pierwszej kolejności. Nieprawidłowy sposób odżywiania potrafi znacznie obniżyć komfort naszego życia, a także spowodować powstawanie licznych chorób czy schorzeń. Dlatego nie należy bagatelizować pierwszych niepokojących objawów i zacząć działać od razu. Jednym ze sposobów na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Polecanym rozwiązaniem jest dieta oczyszczająca, której autorką jest dr Ewa Dąbrowska.

Zadbaj o siebie

Odpowiedni sposób odżywiania to klucz do niejednego sukcesu, w tym poprawy nastroju, dobrego samopoczucia czy utraty wagi. Toksyny, które gromadzą się w naszym organizmie w postaci różnego rodzaju złogów, czy martwych komórek, mogą z czasem stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Dlatego należy pozbyć się szkodliwych elementów i przywrócić dobry stan organizmu. W walce o zdrowie i upragnioną sylwetkę polecana jest dieta Ewy Dąbrowskiej która łączy posiłki przygotowane z surowych bądź obrobionych termicznie warzyw. Głównym jej zadaniem jest pobudzenie organizmu do spożytkowania zalegających pokładów pokarmowych i przejście na tzw. „odżywianie wewnętrzne”. W ten sposób można łatwo pozbyć się zbędnych toksyn, które zatruwają nasze wnętrze.

Dieta Ewa Dąbrowska – Twój przepis na sukces

Odpowiedni jadłospis to najlepszy sposób na szybkie i efektywne stracenie zbędnych kilogramów oraz pozbycie się toksycznych substancji z organizmu. Dieta, którą skonstruowała Ewa Dąbrowska to unikalne źródło mikroelementów oraz witamin, potrzebnych w codziennym życiu. Stosowanie wspomnianej kuracji jest całkowicie bezpieczne i odpowiednie dla wielu osób. Za jej pomocą można znormalizować poziom cukru we krwi, ustabilizować ciśnienie, a nawet obniżyć zawartość cholesterolu. Dieta, której autorką jest Ewa Dąbrowska jest także świetnym sposobem na zahamowanie rozwoju wolnych rodników, które odpowiedzialne są za procesy starzenia się organizmu, a także powstawanie licznych chorób cywilizacyjnych.

Miejsce, gdzie zadbasz o swoje zdrowie

Dieta warzywno-owocowa, o działaniu oczyszczającym powinna odbywać się pod nadzorem specjalistów, którzy dostosują ją pod indywidualne wymagania. W ośrodku Active-Revital, jadłospis, który skonstruowała dr Ewa Dąbrowska jest odpowiednio przestrzegany przez pacjentów, jak i profesjonalistów, co gwarantuje najlepsze wyniki i osiągnięcie wymarzonego efektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu dieta stanie się czystą przyjemnością.