Decathlon to powszechnie znana sieć francuskich marketów sportowych, w których można zaopatrzyć się zarówno w odzież do uprawiania aktywności fizycznej jak i w sam potrzebny do tego sprzęt. Miłośnicy sportu znajdą tu dla siebie niejedno. Czy może być coś lepszego niż takie zakupy? Tak – zakupy po okazyjnych cenach. Ale co zrobić, żeby natrafić na taką okazję?

 

Wyprzedaże w Decathlonie

Aby taniej kupować w Decathlonie, warto zachować czujność i mieć stale oczy otwarte. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się jakaś promocja, która mogłaby nas zainteresować. Można jednak śledzić sytuację na bieżąco i nie dać się zaskoczyć. Internet daje nam dziś do tego odpowiednie narzędzia. Na stronie https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/decathlon znajdziemy aktualne informacje o wyprzedażach i promocjach w Decathlonie na konkretne ubrania i sprzęt sportowy.

Mamy tam przejrzyście wypisane, co można kupić w niższej cenie i o ile procent właściwie jest ona niższa od ceny pierwotnej. Przy takich okazjach jest ona obniżona nieraz nawet o 50%, a zdarza się, że jeszcze bardziej. W podobnym celu powstała też zakładka „Dobre Okazje” na stronie Decathlonu.

Pozostaje pytanie, które pewnie zada niejeden z mniej ufnych łowców okazji – co kryje się za takimi dużymi obniżkami cen? Czy ubrania i sprzęt, które w Decathlonie można kupić za połowę ceny (albo i taniej) są pełnowartościowe? Czy to nie jakieś wybrakowane sztuki?

Spokojnie, produktom dostępnym na wyprzedażach niczego nie brakuje. To ta sama wysoka jakość, jaką Decathlon oferuje i w innych przypadkach. Po prostu są to z reguły zeszłoroczne modele lub ostatnie sztuki na magazynie i stąd właśnie biorą się obniżone ceny.

Aplikacja Decathlon

Śledzić najnowsze promocje można też dzięki aplikacji Decathlon, którą da się bez trudu zainstalować na telefonie komórkowym lub tablecie. Dzięki niej można szybciej niż kiedykolwiek przeglądać zasoby sklepu szybciej, nie będzie więc problemu, by w mgnieniu oka znaleźć to, co nas interesuje.

I już z tego tylko powodu warto tę aplikację zainstalować, choć w kontekście tematu, jaki tu poruszamy, co innego ma dla nas większe znaczenie – informacje o wszelkich promocjach w Decathlonie będą teraz do nas docierać na bieżąco. Już nigdy więcej żadna okazja nie przejdzie nam koło nosa.

Karta stałego klienta w Decathlonie

Jeżeli jesteśmy naprawdę zainteresowani wszelkimi okazjami i promocjami, dobrym pomysłem może być wyrobienie sobie Karty Stałego Klienta. To całkowicie bezpłatne, a pozwala co nieco zaoszczędzić. Co zatem ona zapewnia?

Między innymi daje nam dwuletnią gwarancję na kupiony w Decathlonie sprzęt. Dostajemy możliwość, by go wymienić lub zwrócić i nie musimy przy tym okazywać paragonu. Będziemy też mogli bezpłatnie testować niektóre produkty i wypożyczać sprzęt sportowy – to dopiero oszczędność! Uzyskamy też dostęp do wielu specjalnych ofert, przeznaczonych tylko dla posiadaczy karty.

Karta stanowi także środek, dzięki któremu Decathlon może nagradzać lojalnych klientów, przyznając im odpowiednią liczbę punktów za każde wydane w sklepie pieniądze.