Zgodnie z aktualnymi zaleceniami dietetycznymi oraz badaniami m.in. na temat zapobiegania nowotworom i chorobom układu krążenia rekomenduje się spożywanie min. 500g warzyw dziennie . W natłoku codziennych obowiązków nie jest to łatwe. Dieta zupowa to znakomity sposób na dostarczenie organizmowi zdrowych i świeżych produktów 🙂 To źródło cennych składników odżywczych i mikroelementów.

 

„Zupping detox” to 5 albo 10 dniowa dieta, dzięki której oczyścisz organizm z toksyn, a jednocześnie zafundujesz sobie porządny zastrzyk składników odżywczych i witamin. Efektem ubocznym takiej kuracji będzie również utrata masy ciała 🙂

Toksyny, są to związki, które nie służą zdrowiu, a nasz organizm musi każdego dnia  się ich pozbyć, aby prawidłowo funkcjonować. Są to wszelkiego rodzaju związki chemiczne zawarte w naszym jedzeniu (konserwanty, emulgatory, stabilizatory, hormony itd.), w spalinach samochodowych, używkach. Toksyny zawarte są również w tworzywach sztucznych, wszelkich „zapachowych” substancjach, jak np. proszki do prania, kosmetyki itd. Zalegające latami w układzie pokarmowym, krwionośnym, limfie, kościach, stawach i tkankach całego ciała. Jest tego tak dużo, że nie sposób wymienić ich wszystkich. Niestety codziennie stykamy się z nimi w coraz większej ilości, dlatego chcemy Wam pomóc się ich pozbyć z naszą dietą oczyszczającą!

Każdego dnia pod twoje drzwi dostarczane jest 5 posiłków: odżywcze śniadanie oraz 4 zupy. W skład diety zupowej wchodzą warzywa, owoce, nasiona – sezam, pestki dyni, słonecznika i w niewielkiej ilości produkty pełnoziarniste jak kasza czy ryż. W skład posiłków wchodzą również  superfoods o działaniu oczyszczającym jak np. buraki – bogate w bakterie kwasu mlekowego, wspomagające prawidłową mikroflorę jelit; ostropest –zapobiegający zatruciom komórek wątroby, sprzyja oczyszczaniu krwi przez ten narząd, ponadto zapobiega nadmiernemu namnażaniu się wolnych rodników.  Zupy mogą być spożywane zarówno na zimno jak i na ciepło.

Pięć pysznych, sycących, lekkostrawnych i bogatych w błonnik posiłków detox, odciąży układ trawienny od ciężkiego i przetworzonego jedzenia, wyreguluje pracę jelit, pozwoli zgubić kilogramy przy zachowaniu uczucia sytości.  Smaki są zróżnicowane – od łagodnych, przez egzotyczne, po lekko ostrawe. Posiłki są w 100% wegańskie i bezglutenowe, nie zawierają chemii, gotowych mieszanek przypraw i konserwantów.

Nie czekaj – zadbaj o siebie już dziś z naszą dietą detox! 🙂 —> Zamów dietę!