Nazwa produktu (100 g lub 100 ml)Białko(g)Tłuszcz(g)Węglow. (g)KCalTł.nasyc.Tł.nienas.
Agrest0,80,211,8410,10,1
Ananas0,40,213,6540,10,1
Ananas, plastry w syropie0,40,121840,010,01
Ananasy, dżem niskosłodzony0,20,138,61570,010,04
Arbuz0,60,18,4360,010,01
Awokado215,37,41601,812,8
Babka biszkoptowa8,24,367,13401,22,2
Bagietki francuskie7,91,760,12820,20,9
Bakłażan1,10,16,3210,020,05
Baleron gotowany15,120,20,92447,111,6
Banan10,323,5950,10,1
Baranina, łopatka15,625028412,310,8
Baranina, udziec181802328,87,8
Barszcz czerwony zabielany21,43,3320,70,6
Barszcz ukraiński2,12,76,55411,5
Barszcz ukraiński mrożony1,60,27,1280,10,1
Barszcz z boćwiną1,51,72,5290,80,8
Baton Bounty Milk4,225,256,744821,73,5
Baton Mars3,618,268,945111,76,5
Baton Milky Way3,616,271,844810,65,6
Baton Snickers9,728,952,649713,315,5
Baton szynkowy z indyka14,99,30,11432,66,6
Baton Twix5,323,264,248312,410,7
Baton z kurczaka16,78,60,11442,64,9
Befsztyk bity wiejski19,419,61,62587,511,1
Białko jaja kurzego10,90,20,74900
Bigos5,19,93,911936,2
Bitki wieprzowe10,416,12,61955,39,5
Bitki wieprzowe w jarzynach10,7164,31985,29,6
Bitki wołowe13,64,32,41021,52,6
Bitki wołowe w jarzynach14,34,46,61161,52,6
Bliny ziemniaczane5,616,323,62577,28,2
Boćwina2,10,55,5170,10,3
Boeuf Strogonow19,514,33,72204,29,3
Bób7,10,414660,10,3
Brokuły30,45,2270,10,2
Brokuły mrożone2,70,44,7240,10,2
Brukselka4,70,58,7370,10,3
Brukselka mrożona4,50,58,4360,10,3
Brukselka z wody4,27,1121104,62
Bryzol wołowy z polędwicy24,616,61,4252510,8
Brzoskwinia10,211,9460,020,1
Brzoskwinie w syropie0,40,118,2730,010,04
Brzoskwinie, dżem niskosłodzony0,50,138,31550,010,07
Buchty drożdżowe6,21145,63033,46,8
Budyń z mięsa i makaronu10,64,423,11711,92
Bułka tarta9,71,977,63470,31,1
Bułki grahamki8,21,756,92580,20,9
Bułki kajzerki7,53,659,42960,82,3
Bułki maślane7,75,961,83261,63,6
Bułki pszenne zwykłe7,31,558,52720,20,8
Bułki wrocławskie7,24,457,429312,8
Burak1,80,19,5380,020,06
Buraki mrożone, puree1,60,18,6340,020,06
Buraki z jabłkami1,53,310,3690,82,3
Buraki zasmażane1,65,58,7832,42,9
Buraki ze śmietaną1,83,68,8681,32,1
Cebula1,40,46,9300,10,2
Chałki7761,63331,74,6
Chipsy bekonowe5,93852,253715,222,6
Chipsy paprykowe64050,454913,726,1
Chipsy solone5,640,749,955210,429,9
Chleb baltonowski5,91,555,92460,20,9
Chleb chrupki8,72,478,93530,31,3
Chleb Graham7,61,749,42260,21
Chleb mazowiecki6,31,456,32480,20,7
Chleb mieszany słonecznikowy6,44,549,22460,53,4
Chleb mieszany sojowy6,82,749,62310,41,8
Chleb praski5,71,356,22440,20,7
Chleb pszenny6,81,4562490,20,8
Chleb staropolski51,750,52190,21
Chleb wiejski5,81,355,12390,20,7
Chleb zwykły5,41,3572450,20,7
Chleb żytni jasny41,357,12410,20,8
Chleb żytni jasny mleczny4,81,858,32530,41
Chleb żytni pełnoziarnisty6,71,853,92370,31,1
Chleb żytni razowy5,61,751,52230,21,1
Chleb żytni razowy na miodzie5,31,654,22340,21
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem7,93,750,52440,52,7
Chleb żytni wileński4,41,552,32250,20,9
Chrupki kukurydziane8,9378,93520,42,4
Chrzan4,50,618,1670,10,4
Ciastka francuskie ze śliwkami526,844,843212,712,6
Ciastka Karpatki4,730,939,144912,216,9
Ciastka Napoleonki5,91743,63485,210,7
Ciastka tortowe z owocami3,2947,22763,44,8
Ciasto drożdżowe7,48,247,72903,53,9
Ciasto kruche podstawowe5,223,849,942911,211,2
Ciasto naleśnikowe bez piany5,94,328,41741,42,2
Ciasto naleśnikowe biszkoptowe8,3625,518723,1
Cielęcina w potrawce13,54410312,6
Cielęcina, łopatka19,92,8010611,4
Cielęcina, sznyclówka20,52,401050,91,2
Cielęcina, udziec19,93,101081,21,4
Coca Cola0010,44200
Cukier0099,840500
Cukierki irysy4,310,776,14216,43,8
Cukierki krówki4,310,776,14216,43,8
Cukinia1,20,13,2150,010,01
Cykoria1,70,24,1210,040,1
Cytryna0,80,39,5360,10,1
Czarne jagody0,80,612,2450,10,5
Czarne porzeczki, dżem niskosłodzony0,50,139,61520,010,04
Czarne porzeczki, dżem wysokosłodzony0,50,163,92510,010,04
Czekolada biała7,738,45127824,911,6
Czekolada deserowa5,328,96453117,99,6
Czekolada gorzka6,734,356,655421,411,5
Czekolada kawowa5,52962,752617,99,8
Czekolada mleczna9,832,854,754920,510,7
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi8,630,957,353918,910,5
Czekolada nadziewana3,917,668,845010,36,4
Czereśnie10,314,6610,10,2
Czosnek6,40,532,61460,10,3
Ćwikła1,60,110,2410,020,06
Daktyle suszone20,4742770,10,3
Delicje szampańskie4,111,252,83276,84
Deser ryżowy jabłkowy2,8323,913421
Deser ryżowy waniliowy32,923,513321
Deser twarogowy termizowany kakaowy13,96,211,21563,72,2
Deser twarogowy termizowany truskawkowy115,818,31703,42,1
Dorsz świeży17,70,70780,10,3
Dorsz świeży, filety bez skóry16,50,30700,10,1
Dorsz w jarzynach15,64,93,911713,6
Dorsz wędzony22,10,50940,10,2
Dorsz z rusztu22,19,10,61722,95,5
Dorsz, filety po grecku10,610,84,61520,89,4
Dorsz, filety smażone panierowane19,115,814,62731,413,4
Dorsz, kotlet mielony14,917,810,92601,615,3
Dorsz, pulpety14,22,68,81121,40,9
Dorsz, sałatka9,813,97,2187112,1
Dynia1,30,37,7280,10,2
Dynia z pomidorami1,22,46,5441,60,7
Dynia, pestki24,545,8185568,736,4
Eklerki z bitą śmietaną5,81833,531788,6
Fasola biała, suche nasiona21,41,661,62880,21
Fasola cięta konserwowa1,50,24,5160,10,1
Fasola szparagowa2,40,27,6270,10,1
Fasolka flageolet konserwowa6,30,215610,10,1
Fasolka po bretońsku86,615,91411,94,3
Fasolka szparagowa2,96,910,3974,61,9
Fasolka szparagowa mrożona2,20,26,8240,10,1
Figi suszone3,61,2782900,20,8
Flaki162,208410,7
Flądra świeża16,51,80830,30,8
Galaretka z nóżek wieprzowych16,914,90,82025,18,6
Gęś, tuszka14,131,803397,322,3
Gołąbki z mięsem i ryżem w sosie pomidorowym3,66,7101082,53,8
Grejpfrut0,60,29,8360,10,1
Groch, suche nasiona23,81,460,22930,20,8
Groszek zielony6,70,417750,20,2
Groszek zielony konserwowy4,90,215,8630,010,1
Groszek zielony mrożony6,40,416,3720,20,2
Groszek zielony z masłem3,76,89,31004,61,9
Gruszka0,60,214,4540,10,1
Gruszki w sosie waniliowym1,61,134,81510,40,5
Gulasz wołowy149,22,61481,67,1
Halibut biały świeży20,11,90980,31
Herbata bez cukru0,100000
Herbatniki8,21176,84371,47,8
Herbatniki Corso517,267,14407,58,5
Herbatniki kakaowe6,922,362,94749,911
Herbatniki kokosowe6,425,259,847315,18,5
Herbatniki sezamowe8,128,655,75039,915,7
Herbatniki w czekoladzie6,32463,148913,29,9
Herbatniki z cukrem6,717,270,74607,48,5
Herbatniki z nadzieniem czekoladowym5,527,957,34971214,3
Herbatniki z nadzieniem owocowym3,816,158,63897,18
Indyk, mięso z piersi bez skóry19,20,70840,20,5
Indyk, mięso z podudzia ze skórą15,78,901422,56
Indyk, mięso z udźca ze skórą18,46,401311,84,3
Indyk, skrzydło16,511,401683,27,6
Jabłka pieczone0,31,620,8930,90,4
Jabłka suszone2,12,162,32380,20,5
Jabłka w kruchym cieście4,117,445,33485,211,2
Jabłko0,40,412,1460,10,1
Jagody, dżem niskosłodzony0,30,238,21530,010,1
Jagodzianki7,15,460,63141,53,2
Jaja gotowane9,87,60,51092,44
Jaja kurze całe12,59,70,613935,1
Jaja sadzone9,914,20,61686,95,7
Jajecznica9,88,70,51192,74,6
Jarmuż3,30,76,1290,10,3
Jarzyny mrożone2,80,37,5300,10,1
Jogurt bananowy 1,5 %3,71,510,4700,90,5
Jogurt jagodowy 1,5 %3,71,58,8620,90,6
Jogurt morelowy 1,5 %3,71,58,9630,90,5
Jogurt naturalny 2 %4,326,2601,20,7
Jogurt truskawkowy 1,5 %3,71,58,2600,90,6
Jogurt wiśniowy 1,5 %3,71,58,2610,90,6
Kabanosy27,424,303268,614,1
Kabanosy z kurczaka22,817,40,12475,610
Kaczka, tuszka13,528,603087,419,2
Kakao w proszku 16 %18,221,750,644812,77,9
Kalafior2,40,25220,030,1
Kalafior mrożony2,20,24,5200,10,1
Kalafior z wody26,85,5834,61,9
Kalarepa2,20,36,5290,030,2
Kapusta biała1,70,27,4290,030,1
Kapusta biała zasmażana1,64,77,2691,42,8
Kapusta czerwona1,90,26,7270,040,1
Kapusta kwaszona1,10,23,4120,10,1
Kapusta pekińska1,20,23,2120,050,1
Kapusta włoska3,30,47,8380,10,3
Kapuśniak z kapusty kwaszonej1,41,21,6210,40,7
Kapuśniak z kapusty słodkiej0,72,13,2310,81,1
Karmelki nadziewane0,30,5923780,30,2
Karmelki twarde0098,239900
Karp świeży184,201100,72,2
Karp w galarecie z warzywami26,12,92,11370,51,5
Karp z wody163,721020,61,9
Kasza gryczana12,63,169,33360,62,1
Kasza gryczana na sypko4,52,3251320,51,6
Kasza jaglana10,52,971,63460,61,9
Kasza jęczmienna na mleku2,62,28,5631,30,8
Kasza jęczmienna perłowa6,92,2753270,41,2
Kasza jęczmienna pęczak8,4274,93340,41,1
Kasza manna8,71,376,73480,20,7
Kasza manna na mleku2,72,19,3671,20,7
Kasza manna na wywarze jarzynowym0,50,83,4210,50,3
Kasza perłowa na sypko2,2223,61150,41,4
Kaszanka z kurczaka9,811,716,42043,76,6
Kawa bez cukru0,200,3200
Kefir 2 %3,424,7511,20,7
Keks bakaliowy6,417,653,53847,19,3
Ketchup1,8122,2930,20,6
Kiełbasa jałowcowa z kurczaka1917,90,12365,310,4
Kiełbasa krakowska sucha25,624,803238,414,5
Kiełbasa mazurska z indyka14,87,70,11292,44,8
Kiełbasa mortadela1217,702056,19,9
Kiełbasa myśliwska sucha27,820,102917,511,2
Kiełbasa parówkowa1131,5032310,618
Kiełbasa podlaska z kurczaka20,716,70,12325,29,7
Kiełbasa podsuszana z kurczaka21,78,401622,34,9
Kiełbasa podwawelska17,319,60,92476,911,2
Kiełbasa szynkowa z indyka17,220,2880,61,3
Kiełbasa szynkowa z kurczaka16,2501101,22,9
Kiełbasa śląska18,415,302105,48,9
Kiełbasa toruńska20,920,102637,211,3
Kiełbasa zwyczajna17,615,602095,78,6
Kiełbasa żywiecka20,326,30315914,9
Kisiel porzeczkowy0,30,123,3880,010,03
Kisiel waniliowy3,34,516,61212,61,6
Kiszka kaszana jęczmienna8,512,6131944,37,2
Kiszka krwista14,2359,240413,721,3
Kiszka pasztetowa12,535,74,338412,420,3
Kiwi0,90,513,9560,10,4
Kiwi, dżem niskosłodzony0,40,237,81540,040,1
Klopsiki cielęce mielone16,214,614,32503,610
Klopsiki mielone z mięsa mieszanego13,517,515,92724,112,2
Kluski kładzione5,11,333,81650,30,7
Kluski lane4,1214,9930,61
Kluski lane na mleku3,63,16,8701,81,1
Kluski śląskie2,63,832,11690,82,8
Knedle ze śliwkami2,75,925,81613,81,7
Kompot z jabłek0,20,113,2510,010,04
Kompot z wiśni0,20,116,9690,020,06
Koncentrat pomidorowy 30 %5,61,516,7920,30,9
Koper2,80,46,1260,10,3
Kopytka40,731,21430,20,4
Kotlet cielęcy panierowany27,121,317,43654,715,1
Kotlet mielony z mięsa mieszanego1321,111,82844,415,3
Kotlet schabowy panierowany1924,115,93514,118,5
Kotlet z kurczaka smażony panierowany19,715,77,62487,47,2
Kotlet z kurczaka smażony saute20,316,53,324187,5
Kotlet z kury mielony19,927,814,33828,516,8
Kotlety z jaj7,922,710,827511,79,2
Kotlety ziemniaczane4,312,829,32411,110,9
Krem z zielonego groszku3,13,85,9632,21,3
Królik, tuszka21801563,34,1
Krupnik z kaszy gryczanej1,71,27,2430,30,8
Krupnik z kaszy jęczmiennej1,50,97,4400,20,6
Krupnik z ryżu1,51,17,6430,30,8
Kukurydza3,71,523,41100,21,1
Kukurydza konserwowa2,91,223,61020,20,8
Kulebiak7,612,720,12222,79,1
Kura w galarecie27,38,91,219225,8
Kura, tuszka18,514,302023,29,4
Kurczak faszerowany pieczony20,511,92,81993,57,3
Kurczak gotowany w jarzynach7,66,44,6991,74,3
Kurczak pieczony16,412,70,11793,48,4
Kurczak, mięso z piersi bez skóry21,51,30990,30,6
Kurczak, mięso z uda ze skórą16,810,201582,96
Kurczak, skrzydło19,212,201863,77,3
Kurczak, tuszka18,69,301582,65,9
Kurczak, wątroba19,16,30,61362,12,5
Kurczak, żołądek18,24,20,611412,3
Lody mleczno-owocowe3,92,519,41161,50,9
Lody śmietankowe3,28,517,61605,12,9
Łosoś smażony saute21,131,44,13796,523,7
Łosoś świeży19,913,602012,910,3
Łosoś wędzony21,58,401621,75,4
Łosoś z rusztu20,722,30,62835,815,7
Majonez z olejem rzepakowym1,3792,6714669,1
Majonez z olejem słonecznikowym1,3792,67148,566,2
Mak niebieski20,142,924,74785,533,5
Makaron bezjajeczny101,678,53630,20,8
Makaron czterojajeczny123,476,23770,81,7
Makaron dwujajeczny11,52,677,43730,51,3
Makaron na mleku2,92,38,5661,30,8
Makrela świeża18,711,901813,47,3
Makrela wędzona20,715,502213,99,6
Makrela, filety z czerwoną fasolą12,47,34,41282,14,5
Makrela, filety z warzywami127,33,61242,14,5
Makrela, sałatka pikantna10,213,26,91812,210
Maliny1,30,312290,010,1
Mandarynki0,60,211,2420,10,1
Marchew10,28,7270,040,1
Marchew mrożona0,90,27,8240,10,1
Marchew z groszkiem1,73,110,8640,72,2
Marchew zasmażana14,88,4693,21,3
Margaryna Bona050044215,532,3
Margaryna Flora060053112,844,5
Margaryna Kama045039812,930,1
Margaryna mleczna0,3800,471024,152,3
Margaryna Palma0,3800,471023,553,8
Margaryna Rama0,1700,462123,443,4
Margaryna Słoneczna0,3800,471019,956,7
Margaryna Tina045044211,531,5
Margaryna zwykła0,3800,47,116,959,2
Markizy5,62364,348310,211,5
Masło ekstra0,782,50,773554,723,6
Masło roślinne Nova05004421235,6
Masło roślinne zwykłe0,3750,46661556,6
Masło śmietankowe1,173,51,165950,319,5
Maślanka 0,5 %3,40,54,7370,30,1
Mąka pszenna typ 5009,21,274,93420,20,6
Mąka pszenna typ 5509,41,674,13430,20,8
Medaliony z indyka18,617,93,42478,64,5
Melon0,90,38,4360,10,1
Mielonka12,811,73,71714,16,7
Migdały205220,55724,744,6
Mintaj świeży16,60,60730,10,3
Miód pszczeli0079,532400
Mizeria ze śmietaną12,22,8341,30,8
Mleko kozie3,24,14,5682,31,2
Mleko owcze675,11074,32
Mleko spożywcze 0,5 %3,50,55,1390,30,1
Mleko spożywcze 1,5 %3,41,554710,4
Mleko spożywcze 2 %3,424,9511,20,7
Mleko spożywcze 3,2 %3,33,24,8611,91,1
Mleko spożywcze 3,5 %3,33,54,8642,11,2
Mleko w proszku odtłuszczone35,70,851,23600,50,2
Mleko w proszku pełne272438,747914,38,3
Mleko zagęszczone niesłodzone6,67,59,41314,52,6
Mleko zagęszczone słodzone7,5855,33264,82,8
Morela0,90,211,9470,010,1
Morele suszone5,41,272,22840,10,8
Morele, dżem niskosłodzony0,40,138,81570,010,06
Morszczuk świeży17,22,20890,51,4
Mus jabłkowy2,20,528,71270,10,1
Musli z owocami suszonymi8,43,472,23250,62,3
Musli z rodzynkami i orzechami11,512,762,93751,310,4
Musztarda5,76,4221620,25,5
Naleśniki z kapustą3,29,215,21473,84,8
Naleśniki z serem10,110,327,42425,83,7
Napój mleczny jogurtowy41,912,1821,10,7
Napój mleczny kakaowy3,32,112,1811,30,8
Napój owocowy gazowany0010,34200
Nektarynka0,90,211,8480,010,1
Nerki wieprzowe16,83,801021,51,9
Nogi wieprzowe2320,402747,111,8
Ogórek0,70,12,9130,030,04
Ogórek kwaszony10,11,9110,030,04
Olej kukurydziany0100088412,383,2
Olej rzepakowo-sojowy010008846,688,9
Olej rzepakowy010008847,188,3
Olej słonecznikowy0100088410,384,5
Olej sojowy010008841283,6
Oliwa z oliwek099,60,288214,980,7
Oliwki zielone marynowane1,412,74,11251,810,3
Omlet biszkoptowy ze szpinakiem6,410,410,31515,73,8
Orzechy arachidowe25,746,119,25606,137,5
Orzechy laskowe14,46314,96404,555,4
Orzechy pistacjowe20,548,5255896,139,8
Orzechy włoskie1660,3186456,650,6
Otręby pszenne164,661,91850,83
Ozór wieprzowy16,511,101653,76,4
Paluszki solone9,94,975,23850,93,5
Papryka czerwona1,30,56,6280,10,3
Papryka czerwona konserwowa0,81,55300,30,9
Papryka nadziewana mięsem4,410,613,71604,55,4
Papryka zielona1,10,34,6180,10,2
Paprykarz Szczeciński9,911,98,61780,810,4
Parówki9,534,3034211,719,3
Parówki z kurczaka10,822,44,22597,512,9
Paszteciki drożdżowe z mięsem8,418,428,83085,611,6
Pasztet pieczony1731,213,53901318,1
Pasztet podlaski z kurczaka6,721,13,62284,315,8
Pasztet z kurczaka pieczony14,414,37,52144,58
Pasztet z mięsa mieszanego1531,16,63611117,5
Pepsi Cola0010,44200
Pieczarka świeża2,70,42,6170,10,3
Pieczeń cielęca duszona20,111,81,71931,79,4
Pieczeń rzymska14,411,412,72083,76,8
Pieczeń wołowa duszona15,89,521551,87,2
Pieczywo tostowe8,14,758,83051,31,8
Pieczywo tostowe Graham7,54,253,82730,53,2
Piernik z bakaliami5,99,859,43412,76,4
Pierniki alpejskie49,766,33675,93,4
Pierniki beskidzkie3,51,677,33380,40,9
Pierogi leniwe14,513,915,12425,87,2
Pierogi ruskie5,6525,71663,11,6
Pierogi z mięsem1211,617,32193,76,9
Pierogi z serem10,99,926,82385,83,4
Pierogi z truskawkami3,811,432,32407,43,3
Pietruszka, korzeń2,60,510,5380,10,3
Pietruszka, nać4,40,49410,10,2
Pikling21,814,302152,111,2
Piwo pełne0,503,84900
Pizza mięsno-ziołowa16,113,436,832757,2
Pizza z pieczarkami i cebulą1213,332,128948,1
Placki ziemniaczane3,614,523,62311,312,4
Planta0100088449,645,9
Płastuga świeża17,11,90860,31
Płatki jęczmienne9,83,679,43550,82,4
Płatki kukurydziane6,92,583,63630,51,5
Płatki owsiane11,97,269,33661,35,5
Płatki owsiane na mleku2,72,38,2631,11
Płatki pszenne93813510,81,5
Płatki żytnie6,43,282,63430,91,2
Polędwica sopocka19,99,10,91653,25,2
Polędwica wołowa pieczona19,79,92,61683,26,2
Polędwica z indyka15,84,60,11051,33,3
Polędwica z piersi kurczaka20,41,20930,30,6
Pomarańcza0,90,211,3440,020,1
Pomarańcze, dżem niskosłodzony0,30,139,21590,010,02
Pomidor0,90,23,6150,10,1
Por2,20,35,7240,10,2
Porzeczki białe10,213,1330,10,1
Porzeczki czarne1,30,214,9350,10,1
Porzeczki czerwone1,10,213,8310,10,1
Potrawka z kurczaka13,294,71483,64,7
Poziomki0,80,58,3330,10,3
Przyprawa Jarzynka1,90,423,3900,10,3
Pstrąg strumieniowy świeży19,22,10970,11,1
Pstrąg tęczowy świeży18,69,601602,15,9
Ptysie z bitą śmietaną5,42525,834612,710,6
Pulpety z mięsa mieszanego18,711,113,422346,1
Pumpernikiel5,8258,32520,31,3
Pyzy3,76,237,42101,93,7
Pyzy z mięsem7,81436,22924,88
Rabarbar0,50,14,690,020,05
Risotto z mięsem7,411,824,22292,68,5
Risotto z mięsem i warzywami6,61018,31854,64,7
Rodzynki suszone2,30,571,22770,20,2
Rolada biszkoptowa z dżemem6,95,456,83041,72,4
Rolada wieprzowa21,132,51041213,216,8
Rolada z masą makową9,215,844,53403,810,6
Rożki z ciasta francuskiego z jabłkami4,225,338,539011,911,8
Ryż biały6,70,778,93440,20,4
Ryż brązowy7,11,976,83220,51,3
Ryż na mleku2,72,19,1661,30,7
Ryż na sypko2,41,528,41350,41
Ryż preparowany6,31,684,13610,41
Ryż z jabłkami22,132,31520,51,4
Rzepa1,10,38,2260,10,1
Rzodkiewka10,24,4140,10,1
Salami popularne21,653,71,456817,630,7
Salceson czarny12,6320,5336824
Salceson włoski14,629,3031811,417,9
Sałata1,40,22,9140,10,1
Sałata zielona z olejem0,94,73,6550,53,9
Sałata zielona ze śmietaną1,42,34,5401,30,9
Sałatka jarzynowa z majonezem2,916,510,91921,314,4
Sałatka z czerwonej kapusty1,46,57830,75,4
Sandacz świeży19,20,70840,10,4
Sardyna świeża20,69,601692,64,1
Sardyna w oleju24,113,902212,29,8
Sardyna w pomidorach179,91,41622,86
Schab pieczony30,418,70,72915,412
Seler, korzeń1,60,37,7210,10,1
Seler, nać10,23,6130,10,1
Ser Brie pełnotłusty19,8280,232917,97,7
Ser Camembert pełnotłusty21,4230,229113,77,9
Ser Cheddar pełnotłusty27,131,70,139118,911
Ser Edamski tłusty26,123,40,1313148,1
Ser Ementaler pełnotłusty28,829,70,138017,710,3
Ser Feta1716121510,34,3
Ser Gouda tłusty27,922,90,131613,77,9
Ser Myśliwski pełnotłusty25,527,40,134616,49,6
Ser Parmezan41,5320,145220,78,5
Ser Rokpol pełnotłusty22,630,60,136318,310,6
Ser Salami pełnotłusty25,228,10,135116,89,7
Ser topiony edamski13,5271,229816,19,3
Ser twarogowy chudy19,80,53,5990,30,2
Ser twarogowy półtłusty18,74,73,71332,81,7
Ser twarogowy tłusty17,710,13,517563,6
Ser Tylżycki pełnotłusty26,127,90,135316,79,6
Ser Tylżycki tłusty27,8250,133414,98,6
Serca wieprzowe16,94,801652,31,4
Serek Fromage naturalny10,237,12,437925,110,1
Serek Fromage z czosnkiem1035,2436723,99,6
Serek twarogowy homogenizowany pełnotłusty12,71131616,53,8
Serek twarogowy homogenizowany truskawkowy15,33,917,71682,31,4
Serek twarogowy homogenizowany waniliowy16,84,213,31592,51,5
Serek twarogowy ziarnisty12,34,33,31012,61,1
Sernik krakowski13,813,437,73256,46,2
Sernik wiedeński z polewą kakaową12,514,531,530567,1
Sernik z rodzynkami13,913,439,73336,46,3
Serwatka płynna0,80,15,1250,050,02
Sezamki10,226,434,74022,917,9
Skrobia ziemniaczana0,60,183,93430,010,05
Słonecznik, nasiona24,443,724,65614,437,2
Słonina2,489079727,652,4
Smalec099,5088043,652
Soczewica czerwona, suche nasiona25,4357,53270,52
Soczewica, kiełki90,622,11190,10,4
Soja, kiełki13,16,79,61410,84,6
Soja, suche nasiona34,319,632,73822,815,4
Sok ananasowy0,30,111,4480,010,01
Sok cytrynowy0,40,36,4300,10,1
Sok grejpfrutowy0,50,19,2400,030,05
Sok jabłkowy0,10,110420,010,02
Sok marchwiowo-brzoskwiniowy0,50,111,3440,010,06
Sok marchwiowo-jabłkowo-pomarańczowy0,60,211,8440,10,1
Sok marchwiowo-jabłkowo-tropikalny0,70,314520,10,1
Sok marchwiowo-jabłkowy0,50,312,3460,10,1
Sok marchwiowo-pomarańczowy0,60,110,8400,020,06
Sok marchwiowy0,40,111,3430,010,05
Sok pomarańczowy0,60,19,9430,020,08
Sok pomidorowy0,80,12,6130,020,05
Sok wielowarzywny10,35,7250,10,1
Sok z czarnej porzeczki0,30,112,7530,010,06
Stek wieprzowy21,742,71,547213,526,3
Surówka wielowarzywna z jogurtem naturalnym1,70,67360,30,3
Surówka z cykorii i jabłek116,43,81621,813,7
Surówka z kapusty białej1,64,77670,53,9
Surówka z kapusty kwaszonej0,94,77,5680,53,9
Surówka z kapusty pekińskiej z majonezem1,68,16940,77
Surówka z kapusty pekińskiej, jabłek, papryki z olejem1,13,85,7530,33,2
Surówka z marchwi i jabłek10,316,6590,10,1
Surówka z ogórków i pomidorów1,11,83,63210,6
Surówka z owoców0,50,325,91020,10,1
Surówka z owoców i warzyw1,114,35,11471,612
Surówka z papryki17,56,3900,86,3
Surówka z pomidorów0,80,23,2140,10,1
Surówka z porów z jabłkami1,712,57,91401,410,3
Surówka z rzodkiewki7,55,93,5933,52,1
Surówka z selerów1,17,58,9920,86,2
Surówka z selerów, jabłek i marchwi0,90,416,5600,10,1
Szczaw1,10,84,9210,10,5
Szczupak świeży18,40,80820,10,6
Szczypiorek4,10,83,9290,10,5
Szparagi1,90,23,7180,10,1
Szpinak2,60,43160,10,3
Szpinak mrożony2,30,42,7150,10,3
Szpinak zasmażany3,76,16,2833,91,8
Sztuka mięsa wołowego30,610,33,22244,94,7
Szynka delikatesowa z kurczaka18,25,601231,63,2
Szynka wiejska17,120,30,92537,111,6
Szynka wieprzowa gotowana16,418,312336,410,5
Szynka wołowa gotowana20,921,11070,90,9
Szynka z indyka17,11,60,1840,51,1
Szynka z piersi kurczaka21,21,20,2980,30,6
Szynka z udźca kurczaka17,25,301171,33,1
Szynkówka wieprzowa13,614,71,41915,18,4
Śledzie zawijane, rolmopsy8731041,15,1
Śledź marynowany16,512,63,41922,77,5
Śledź solony19,815,402173,110,4
Śledź świeży16,310,701612,27,2
Śledź w oleju16,426,503013,321,2
Śledź w sosie pomidorowym13,89,74,61591,86,7
Śledź w śmietanie5,56,25,3972,53,1
Śliwki0,60,211,7450,10,1
Śliwki suszone3,51,268,92670,20,5
Śliwki, dżem niskosłodzony0,30,137,91530,030,05
Śliwki, dżem wysokosłodzony0,30,162,12510,030,06
Śliwki, powidła10,2532140,040,1
Śmietana 12 %2,7123,91337,24,2
Śmietana 18 %2,5183,618410,86,2
Śmietanka do kawy 9 %2,8941075,43,1
Śmietanka kremowa 30 %2,2303,128717,910,4
Truskawki0,70,47,2280,10,3
Truskawki w galaretce15,40,2161260,10,1
Truskawki z bitą śmietaną1,110,48,41276,13,7
Truskawki, dżem niskosłodzony0,30,237,81530,010,1
Truskawki, dżem wysokosłodzony0,30,262,32520,010,1
Tuńczyk w oleju27,1901901,46,4
Tuńczyk w wodzie211,20960,30,5
Wafle nadziewane8,327,560,751934,3
Wafle w czekoladzie7,433,955,655318,314,4
Wątroba cielęca19,23,34,11241,11,3
Wątroba wieprzowa223,42,61301,42
Wątroba wołowa203,141251,21
Wątróbka wieprzowa saute20,515,54,92394,210,7
Wędzonka wołowa gotowana17,83,10,51021,51,5
Węgorz wędzony17,928,603268,616,6
Wieprzowina duszona11,419,81,22255,712,7
Wieprzowina gotowana22,6303,136410,517,2
Wieprzowina, boczek bez kości10,153051018,630,4
Wieprzowina, golonka ze skórą18,624,702948,714,2
Wieprzowina, karkówka16,122,80267813,1
Wieprzowina, łopatka1621,702577,612,4
Wieprzowina, podgardle7,467,8063023,738,9
Wieprzowina, schab surowy z kością211001743,55,7
Wieprzowina, szynka surowa1821,302617,512,2
Wieprzowina, żeberka15,229,3032110,316,8
Winogrona0,50,217,6690,10,1
Wiórki kokosowe5,663,22760653,36
Wiśnie0,90,410,9470,10,2
Wiśnie, dżem niskosłodzony0,40,237,81540,040,1
Wiśnie, dżem wysokosłodzony0,40,261,72520,040,1
Włoszczyzna mrożona1,40,37,9250,10,2
Wołowina, pieczeń20,93,601171,71,7
Wołowina, polędwica20,13,501131,71,6
Wołowina, rostbef21,57,301523,53,4
Wołowina, rozbratel16,710,101574,84,7
Wołowina, szponder19,315,702177,57,2
Ziemniaki późne1,90,120,5850,010,06
Ziemniaki puree2,11,418,4900,90,4
Ziemniaki wczesne1,80,116,3690,010,06
Ziemniaki z tłuszczem23,118,71060,72,2
Zupa cebulowa1,42,744411,5
Zupa cytrynowa z ryżem1,42,28,7580,51,5
Zupa fasolowa41,810620,51,1
Zupa grochowa4,42,48,9660,81,4
Zupa grzybowa zabielana1,31,81,3261,10,6
Zupa jarzynowa1,71,86,2430,80,9
Zupa jesienna mrożona1,60,27,2270,10,1
Zupa kalafiorowa1,60,54,9280,30,2
Zupa kalafiorowa mrożona20,25,5220,10,1
Zupa neapolitańska2,22,68,2631,21,2
Zupa ogórkowa1,425420,81
Zupa owocowa z jabłek0,10,111,8420,010,03
Zupa pomidorowa10,12,1110,020,05
Zupa pomidorowa z makaronem1,51,83,3350,80,9
Zupa pomidorowa z ryżem1,51,83,9370,80,9
Zupa pomidorowa zabielana1,31,81,9280,80,9
Zupa selerowa1,61,84,5370,80,9
Zupa selerowa z grzankami1,81,98,1510,41,3
Zupa szczawiowa1,62,52,9401,11,3
Zupa szpinakowa z ziemniakami2,20,96,6400,50,4
Zupa włoska mrożona1,80,36,9270,10,1
Zupa z fasoli szparagowej2,20,68,9430,30,3
Zupa z porów z makaronem2,41,410,3580,30,9
Zupa z zielonego groszku3,21,211,2560,30,8
Zupa ziemniaczana1,41,16,6390,30,8
Zupa zimowa mrożona2,10,36,9250,10,1
Żeberka wieprzowe duszone7,919,22,22105,512,4
Żółtko jaja kurzego15,528,20,33148,714,7
Żurek2,23,123,51241,31,5