Jedzenie i medycyna przyszłości niewątpliwie opierać się będą o produkty, które okrzyknięto superżywnością! Napisana przez światowego formatu guru zdrowej żywności Davida Wolfa książka jest doskonałą lekturą dla wszystkich, którzy swoją dietą pragną utrzymać zdrowie i młodość.

Ogrom wiedzy na temat zdrowego odżywiania i potencjału leczniczego, który tkwi w żywności  jest kluczem do zdrowego, długiego i aktywnego życia. Książka jest swego rodzaju kwintesencją wiadomości na temat super produktów, przedstawia ich pochodzenie, właściwości, możliwości licznych zastosowań oraz mnóstwo cudownych przepisów kulinarnych wspomagających wplecenie w codzienną dietę tej superżywności.

Już ojciec medycyny Hipokrates  namawiał do korzystania z żywności jako lekarstwa, które pomoże leczyć nawet najbardziej skomplikowane schorzenia. Lektura książki pozwala zgłębić dobroczynne działanie takiej żywności jak jagody goji, kakaowiec, maka, spirulina, fitoplankton czy owoce noni. Przejrzysta forma, interesujące wiadomości, wyczerpujące opisy i piękne zdjęcia sprawiają, że czytelnik zaczyna naprawdę chcieć zmienić swoją dietę, a nawet całe życie na zdrowsze.