Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na kaca jest poprostu nie pić za dużo alkoholu. Ale gdy damy się ponieść zabawie i w miłym towarzystwie wypijemy więcej niż  zamierzymy to następnego dnia możemy być w kiepskiej formie… Naszczęście naukowcy systematycznie pracują nad tym jak umilić życie pechowcom, którzy w nadmiarze upoili się którymś ze szlachetnych trunków i przedstawiamy kilka skutecznych rozwiązań.

Naukowcy z Chin twierdzą, że dobrym sposobem na zniwelowanie skutków ubocznych picia alkoholu w nadmiarze i na złagodzenie bólu głowy jest napicie się rano Sprite’a.

Unikajcie kawy, a zastąpcie ją herbatą z cytryną, poza tym pijcie dużo wody. Na śniadanie najlepjej zjeść jajecznicę lub kogel mogel.

Bardzo skuteczną metodą jest suplementacja produktami Alveo i AkuEnergi, które stworzyli naukowcy z Kanady i Czech. Alveo jest to preparat na bazie ziół i zaleca się go spożyć przed imprezą i zaraz po. Kaca nie ma ponieważ Alveo oczyszcza nasz organizm z toksyn. Sprawdzone przez zespół Fiteria.pl :)) Drugi produkt AkuEnergy to mieszanka aminokwasów, ziół i witamin, która zawiera również taurynę i L-argininę dzięki czemu oferuje nam dużą dawkę energii. Zaleca się wypić go zaraz po przebudzeniu i po 30 minutach mamy kaca z głowy.

Dobrym sposobem jest zimny prysznic i gorąca kąpiel. Podczas gorącej kąpieli skóra otwiera pory i dzięki temu pozbywamy się toksyn, a zimny prysznic pobudzi nas do działania.

Metoda „klin klinem”… Jeżeli nie musimy iść do pracy dlaczego nie spróbawac? 🙂 Mała dawka alkoholu pomoże złagodzić kaca, ponieważ ogranicza szkodliwy dla organizmu metabolizm metanu. Nie polecamy jednak tej metody na dłuższą metę ponieważ z czasem może uzależnić.

 A hitem są wyspecjalizowane firmy, które zapewniają profesjonalną opiekę imprezowiczom. Jedna z takich firm działa w Las Vegas. Firma Hangover Heaven dla ofiar nocnego szaleństwa ma do dyspozyjcji luksusowy autobus z wykwalifikowanymi pielęgniarkami. Autobus wyposażony jest w wygodne kanapy, dużą łazienkę i co najważniejsze w leki które pozwolą dojść pechowcom do siebie. Zatem jak szaleć to tylko w Vegas 🙂

Wnętrze luksusowego autobusy Hangover Heaven