Dołącz do świata Wellness!
  • 100% Wellness, nawet do 50% taniej!

  • Odnajdź swoją pasję, osiągnij harmonię!

  • Żyj zdrowo, bądź w formie!

Lejdis Weekend

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • Zniżkę 10% na zakup Vouchera Lejdis Weekend

  • Zniżkę 10% na opłacenie udziału w Lejdis Weekend

KLIKNIJ I KORZYSTAJ

Kategoria: Tag:

Lejdis Weekend

Silesian Voivodeship, Poland

Opis

Jesteś aktywna i cały czas szukasz nowych przeżyć? Chcesz zapomnieć o stresującym tygodniu? Chcesz nabrać energii na kolejny miesiąc? A może po prostu lubisz przebywać w towarzystwie super kobiet?

Lejdis Weekend jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Tutaj tworzymy atmosferę, w której najszybciej wydzielają się endorfiny. Podczas weekendu zadbamy o Ciebie fizycznie i mentalnie. Lejdis Weekend odbywa się w różnych miejscach Polski i ma formułę cykliczną. Każdy wyjazd rozpoczyna się w sobotę rano, a kończy w niedzielę popołudniu. W skład pakietu wchodzi nocleg z wyżywieniem oraz zorganizowany program aktywności fizyczno-mentalnych.

Podczas Lejdis Weekend oderwiesz się od codziennej gonitwy, naładujesz baterie, poznasz inne wspaniałe kobiety i zdobędziesz nowe doświadczenia. Nauczysz się pracy z własnym umysłem i ciałem w poczuciu harmonii. W programie duża dawka aktywności, motywacji, wiedzy i zdrowego odżywiania.

Dołącz do Grupy Lejdis już dziś i zapisz się na najbliższy termin info@lejdisweekend.pl

Kupując kartę rabatową masz 3 miesiące na skorzystanie z oferowanych przez poszczególne firmy rabatów i bonusów. Szczegóły w regulaminie Fiteria.pl

Bądź w formie