La’Rosa BeautyMed

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • Do każdego zabiegu z zakresu Medycyny Estetycznej lub Makijażu permanentnego Karnet na 5 seansów w Grocie Solnej GRATIS.

  • Przy zakupie karnetu do Groty Solnej rabat 10% na zabiegi z zakresu Kosmetologii.

Kategorie: , Tag:

Opis

Ideą La’Rosa BeautyMed jest holistyczne podejście do życia i zdrowia. Salon został stworzony dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów na najwyższym poziomie. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, a także zapewnić sobie prawdziwe odprężenie korzystając z dobroczynnego działania Groty Solnej.

La’Rosa BeautyMed łączy naturalną moc uzdrawiania, nowoczesny wystrój wnętrz. Zmierzając do doskonałości osiągnęliśmy zbalansowaną równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry. Zabiegi wykonywane są najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku preparatami i urządzeniami.

Zadbana skóra to nie tylko nasza wizytówka, ale również podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Wystarczy systematycznie oddać się zabiegom pielęgnacyjnym, by zachwycać promienną i świeżą skórą.

Pod powierzchnia skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.
Piękno jest w Tobie. Odkryj je już dziś.