Dołącz do świata Wellness!
  • 100% Wellness, nawet do 50% taniej!

  • Odnajdź swoją pasję, osiągnij harmonię!

  • Żyj zdrowo, bądź w formie!

Gabinet Masażu BodyMyHome

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • Stałą Zniżkę 10% na wszystkie zabiegi masażu 

*Rabat nie obejmuje masaży dla dwojga, zabiegów wcześniej przecenionych oraz upominków.

KLIKNIJ I KORZYSTAJ

Kategoria: Tag:

Gabinet Masażu BodyMyHome

Karmelicka 15, 31-133 Kraków, Poland

Opis

Mówi się: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. A my po prostu uważamy, że zdrowe ciało to zdrowy człowiek. Sprawny psychofizycznie, pełen energii i potrafiący cieszyć się życiem.

Ciało jest naszym domem: pierwszym i ostatnim. To w nim kryje się życie, od stóp do głów. Dziecko potrzebuje czułego dotyku matki. Każdy człowiek – młody, dojrzały i stary – potrzebuje codziennej troski o ciało. Zadbane ciało to zdrowie, wewnętrzna równowaga i witalność w każdym wieku.

Nasz gabinet to przytulny dom dla Twojego ciała. Oferujemy Ci kojący dotyk, który uzdrawia i relaksuje. Dobry na każdą porę roku, w każdym wieku. Idealny po wyczerpującym dniu pracy, na początek lub koniec urlopu czy po prostu na dobrą chwilę. Kilkadziesiąt różnorodnych masaży to oferta, która zadowoli każdego. Nie zapominamy o innych niż dotyk zmysłach: nasze zabiegi odbywają się przy miłych dźwiękach, kojących zapachach, w przyjaznej, odprężającej atmosferze.

Poczujesz się u nas jak w domu: bezpiecznie i ciepło. Odpoczniesz i odzyskasz utracone siły. Choć na kilka chwil zapomnisz o codziennych troskach i poddasz się magii uzdrawiającego dotyku.

Zapraszamy do wirtualnych i rzeczywistych odwiedzin.

Rezerwacja telefoniczna lub e-mailem. W przypadku nie odebrania przez nas telefonu, oddzwaniamy, prosimy o wyrozumiałość.

Przed skorzystaniem z masażu bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami Naszego gabinetu. Dziękujemy!!

Kupując kartę rabatową masz 3 miesiące na skorzystanie z oferowanych przez poszczególne firmy rabatów i bonusów. Szczegóły w regulaminie Fiteria.pl

Bądź w formie

Masz pytania?
Czekamy na Ciebie!

t. +48 533 407 717
e. kontakt@fiteria.pl

O Nas

Fiteria to serwis dla ludzi aktywnych, jak również dla tych, którzy chcą pozbyć się swojej otyłości i bierności. Pomagamy osiągać równowagę umysłu, ciała i ducha poprzez propagowanie usług i wiedzy z zakresu Wellness.

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Top