Dołącz do świata Wellness!
  • 100% Wellness, nawet do 50% taniej!

  • Odnajdź swoją pasję, osiągnij harmonię!

  • Żyj zdrowo, bądź w formie!

Gabinet Masażu AlanMed

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • Zniżkę 33% na zabiegi masażu

KLIKNIJ I KORZYSTAJ

Kategoria: Tag:

Gabinet Masażu AlanMed

Stanisława Przybyszewskiego 1, 30-128 Kraków, Poland

Opis

Personel ALAN MED to wykwalifikowani technicy masażu. Nasi masażyści, oprócz dyplomu technika masażu, posiadają także dodatkowe certyfikaty potwierdzające ukończenie wielu kursów oraz duże doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na zaawansowane jednostki chorobowe.

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co przyczynia się do dużej satysfakcji i zadowolenia.

W trakcie zabiegu udzielimy rad, w jaki sposób na co dzień dbać o swój kręgosłup i stan mięśni. Z chęcią wytłumaczymy Ci, na czym polega problem i zaproponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym łatwiej będzie Ci funkcjonować mimo problemów ze zwyrodnieniami kręgosłupa.

W naszym gabinecie możesz założyć kartotekę, gdzie będą gromadzone wszystkie wyniki badań oraz notatki masażystów. Takie postępowanie pozwala na skuteczną rehabilitację w dłuższym okresie czasu.

Kupując kartę rabatową masz 3 miesiące na skorzystanie z oferowanych przez poszczególne firmy rabatów i bonusów. Szczegóły w regulaminie Fiteria.pl

Bądź w formie

Masz pytania?
Czekamy na Ciebie!

t. +48 533 407 717
e. kontakt@fiteria.pl

O Nas

Fiteria to serwis dla ludzi aktywnych, jak również dla tych, którzy chcą pozbyć się swojej otyłości i bierności. Pomagamy osiągać równowagę umysłu, ciała i ducha poprzez propagowanie usług i wiedzy z zakresu Wellness.

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Top