Gabinet Fizjoterapii i masażu FizjoDuet

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • pierwsza bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyczna dorosłych wraz z próbną terapią do 60 minut

  • 20% rabatu na pierwszy zabieg leczniczy lub masaż z elementami terapii manualnej/fizjoterapia 30 lub 60 minut

Kategorie: , Tag:

Opis

Konsultacja w Naszym Gabinecie polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z którego uzyskuje się informację na temat źródła bólu. Następnie wykonuje się szereg testów fizjoterapeutycznych sprawdzających m.in zakres ruchomości, siłę mięśniową czy testów funkcjonalnych, które potwierdzają wstępną diagnozę wynikającą z wywiadu. Na podstawie wywiadu i badania manualnego proponuje się najefektywniejszą metodę rehabilitacji dobraną indywidualnie, aby jak najszybciej pozbyć się dolegliwości.

Fizjoterapia jaką prowadzimy to terapia indywidualna. Stosowane metody w ramach terapii to elementy terapii manualnej według Maitlanda, Kaltenborn-Evjenth, techniki mięśniowo-powięziowe, FDM ( fascial distortion model), czy osteopatyczne. Oprócz terapii manualnej dobieramy odpowiednio do problemu funkcjonalnego ćwiczenia rozciągające lub wzmacniające. Jeśli występują wskazania w ramach terapii wykorzystujemy również: – prądy niskiej częstotliwości (TENS, EMS) oraz kinesiology taping

Masaż leczniczy z elementami terapii manualnej to zbiór efektywnych technik, które wykorzystujemy, aby przywrócić pełną, bezbólową ruchomość stawów i elastyczność mięśni.Dzięki temu zabiegowi poczujesz się luźniej, zniwelujesz napięte mięśnie. odzyskasz swobode ruchu.