Fitness Club Forum Spa & Wellness

Z naszą Kartą Wstępu otrzymujesz:

  • Rabat 15% na miesięczny karnet na siłownie oraz zajęcia fitness.

  • Rabat 10% na wszystkie usługi w strefie spa & wellness m.in. masaże oraz zabiegi kosmetyczne na ciało.

Kategorie: , , Tag:

Opis

Jesteśmy pierwszym w Lublinie klubem fitness & spa zapewniającym optymalne warunki do osiągnięcia indywidualnych celów. Stworzyliśmy miejsce kompleksowej opieki nad klientem, gdzie łączymy treningi z regeneracją w spa i masażami.

Zespół specjalistów z branży sportów sylwetkowych łączy postępowanie żywieniowe i treningowe oferując indywidualnie dobrane diety i plany treningowe. Oddaj swoje zdrowie i sylwetkę w nasze ręce a my gwarantujemy że
osiągniesz sukces. Pomożemy Ci przezwyciężyć Twoje słabości. Naszym celem jest traktowanie każdej osoby indywidualnie dlatego najpierw przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem, określając cel, kondycję i sposób działania.

Oprócz profesjonalnej siłowni zapewniamy różnorodne usługi w strefie spa & wellness :

Strefa relaksu i saun – zapewni odprężenie i zredukuje napięcie nerwowe. Pozwoli zregenerować organizm, a także odzyskać siły witalne. (sauna sucha, sauna aromatyczna, wanny z hydromasażem oraz ściana tężniowo-solna, która
przeniesie Państwa do miejsca odpowiadającego warunkom morskim) Będzie to przyjemny relaks połączony z właściwościami leczniczymi. Słoneczna Łąka – światłoterapia – połączy ona relaks z komfortowym opalaniem, które jest przyjazne dla skóry i daje naturalny efekt opalenizny. Kapsuła floatingowa – gwarantuje najgłębszy relaks i odpoczynek, w której dzięki pełnemu odizolowaniu od bodźców zewnętrznych przeniesiecie się w klimaty Morza Martwego w stan pełnego rozluźnienia i wyciszenia. Jest to doskonała okazja do chwili refleksji i dotarcia do osobistych źródeł kreatywności.
Ujędrniająca kapsuła SPA z funkcją hydromasażu i masażu perełkowego, ujędrnia oraz nawilża ciało.
Masaże klasyczne oraz relaksacyjne  zabiegi kosmetyczne ciała oraz twarzy