Dodaj firmę2017-12-26T22:12:38+00:00

[vc_row type=”container” padding_top=”” padding_bottom=”” css=”.vc_custom_1510693555934{margin-top: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Świadczysz usługi z zakresu szeroko-pojętego Wellness? Chcesz zaoferować naszym Odbiorcom extra rabat lub inny atrakcyjny dla nich bonus? Nie zwlekaj – zgłoś się do nas! Daj korzyść, zyskaj nowych Klientów i propaguj razem z nami zdrowy styl życia! Wypełnij poniższy formularz:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”container” padding_top=”” padding_bottom=””][vc_column width=”2/3″]

Przedstawiciel firmy

Nazwa firmy

Adres prowadzonej działalności

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Strona internetowa

Specjalizacja / kategoria

Twój bonus/rabat dla naszych Odbiorców

Opis firmy

Zdjęcia - max: 1mb, prosimy o podsyłanie zdjęć kwadratowych, ponieważ takie widnieją w prezentacjach na katalogu i nie będą wymagały obróbki.

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_text_separator title=”Warunki dodania firmy”][vc_column_text]

Dodając firmę do katalogu zgadzasz się na następujące warunki:

1. Twoja propozycja będzie aktualna na czas nieokreślony.
2. Możesz złożyć wypowiedzenie z dowolnych dla Ciebie powodów w trybie natychmiastowym. Wyjątek stanowi sytuacja, w której masz zobowiązania w stosunku do naszych Odbiorców. Przykładowo: deklarujesz się, że nasi Klienci mają rabat na 3 wstępy do Twojego klubu fitness i w trakcie Twojej rezygnacji rozpoczęli już korzystanie (np. odwiedzili raz Twój lokal). Rezygnując zostajesz wypisany z katalogu, jednak masz obowiązek dotrzymania swoich zobowiązań.
3. Działamy fair, w 100%. Sam ustalasz zasady jaką korzyść chcesz dać i na jaki okres.

Warunki są proste i przejrzyste, bo naszą dewizą jest Win & Win. Każdy wygrywa, każdy ma korzyść. Propagujemy zdrowy styl życia, ale i zdrową współpracę, tak więc piona!
Wypełnij formularz i witaj na pokładzie!


W przypadku problemów z wypełnieniem formularza prosimy pisać na adres: partnerzy@fiteria.pl


Kacper Zmarzliński & załoga fiteria.pl[/vc_column_text][vc_single_image image=”66566″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]