Każdy fan CrossFitu z pewnością zna tę niezwykłą kobietę. Christmas Abbott to twarda sztuka, wytatuowana, potrafi skopać tyłek, a jej osiągnięcia potrafią zawstydzić niejednego faceta. Warto jednak poznać ją bliżej i zaczerpnąć z jej doświadczenia i wiedzy na temat treningu, diety i wzmacniania własnej siły.

Christmas to pierwsza w historii przedstawicielka płci pięknej, która stała się członkinią załogi pit NASCAR – potrafi rzucać oponami dwa razy większymi od siebie samej i bynajmniej nie jest to chwyt marketingowy! Jest zawodowym trenerem CrossFitu, a miłość do tego rodzaju treningu rozkwitła, gdy poznała rutynowy trening wojskowy.

Jej siła wytrenowana przez lata sprawia, że potrafi z łatwością podrzucić nawet 115,5 kg ciężar. Spędziła kilka miesięcy w Iraku, a zafascynowana treningiem żołnierzy postawiła wyrzeźbić i wzmocnić swoje ciało w zdrowy sposób, podporządkowując temu pragnieniu całe swoje życie. Swoje nietypowe imię, zawdzięcza dacie urodzenia tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia.

Jej najnowsza książka pt. „Piekielnie twarda sztuka„to wspaniałe zestawienie ćwiczeń i diety dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje ciało i wzmocnić siłę. Ciekawy sposób odżywiania, efektywny trening, który daje niezłego kopa (przetestowaliśmy) oraz liczne ciekawostki i porady sprawiają, że warto sięgnąć po ten tytuł.

Zdjęcia: www.instagram.com/christmasabbott/